Teściowie i młodzi

Po wielkich bólach rodzenia powstała książka:

Teściowe i młodzi:

 
Teściowie i młodzi. Jak to ma działać?
Autorzy: Jan i Małgorzata Wilkowie wraz z ojcem Ksawerym Knotzem i Anną Zajic
Zilustrował ją dowcipnymi rysunkami nasz przyjaciel Sebastian Żurawski.
Pewnie wielu z Was boryka się z niemałymi trudnościami w relacjach z rodzicami (obecnymi lub przyszłymi teściami). A nawet jeśli nie macie z tym problemów, to warto sięgnąć po tę książkę, która, jak mamy nadzieję , pomoże uniknąć wielu kłopotów, z którymi w nieunikniony sposób przyjdzie się Wam zmierzyć w ciągu kolejnych lat małżeńskiego życia. Nie przez przypadek powstało tyle dowcipów o "teściowej" a statystyki są okrutne – wiele małżeństw rozpada się przez nieuporządkowane relacje z rodzicami.
Książka jest tak napisana, aby była ciekawa dla młodych małżonków, narzeczonych (w końcu kiedyś też będziecie teściami) ale też dla rodziców (warto im ją podrzucić) kierując wszystkich na drogę budowania relacji rodzinnych w pokoju i miłości.
 
Książka bazuje na naszym (Wilkowie) wieloletnim doświadczeniu pracy z małżonkami i narzeczonymi. Temat świetnie poszerzyli ojciec Ksawery Knotz, którego Wam chyba nie trzeba przedstawiać (znany z książki: Seks jakiego nie znacie, duszpasterz rodzinny, terapeuta) i Anna Zajic, która jest małżonką z 30 letnim stażem małżeńskim, matką trójki dorosłych dzieci a zawodowo pedagogiem, mediatorem rodzinnym, prezesem stowarzyszenia pedagogów i psychologów Macierz, prowadzi szkołę dla rodziców i jest animatorką Spotkań Małżeńskich.
 
Polecamy serdecznie
Można ją nabyć  w księgarniach katolickich, na stronie wydawcy: Edycji św. Pawła (http://www.edycja.pl/produkty/ksiazki/poradniki/tesciowie-i-mlodzi-jak-to-ma-dzialac),
albo u nas: cena detaliczna :24,95  ale trzeba doliczyć koszt wysyłki 4.75 Pamiętajcie, że nabywając tą książkę wspieracie nas i dzieło kursów dla narzeczonych – z góry dziękujemy.
 
Dane do przelewu:
72 1140 2004 0000 3202 3034 5160. 
Jan Wilk, 
W rubryce „tytułem”: "Teściowie i młodzi"