NPR

http://www.psnnpr.com/
Serwis stowarzyszenia propagującego tzw. "metodę angielską"

http://npr.republika.pl/ NPR – rozsądny wybórElektroniczny newsletter z kursem naturalnego rozpoznawania płodności według tzw. "metody angielskiej"

 

http://iner.pl/ INER Polska. Instytut Naturalnego Planowania Rodziny wg metody prof. J. Rötzera

http://www.ccli.org/ The Couple to Couple League. Jedna z największych amerykańskich organizacji propagujących naturalne planowanie rodziny

http://www.tor.org.pl/tor_str1.htm Towarzystwo Odpowiedzialnego Rodzicielstwa. Jedna z najstarszych organizacji pro life w Polsce.

 

http://www.rodzina.rzeszow.pl/index.php/milosc-i-odpowiedzialnosc.html
Stowarzyszenie "Miłość i Odpowiedzialność" zrzesza doradców życia rodzinnego będących jednocześnie nauczycielami i instruktorami Naturalnego Planowania Rodziny wg metody wersji polskiej opracowanej przez dr Teresę Kramarek.

· Naturalne planowanie rodziny

Serwis prowadzony przez ginekolog Małgorzatę Wrochnę.

· Światowa Organizacja Metody Owulacji Billingsów
Serwis w języku polskim

· Automatyczny pomiar temperatury
Strony prowadzone przez Jerzego Goreckiego wynalazcy i autora prototypu automatycznego systemu pomiaru podstawowej temperatury ciała

· Serwis 28dni.pl
Nowy polski serwis umożliwiający zapisywanie obserwacji cyklu online i udostępnianie ich ekspertom oraz wybranym osobom.

· Program CTLife
Strony poświęcone programowi komputerowemu do zapisywania i interpretacji objawów płodności.

· Program elKarta – karta obserwacji
Program został stworzony na podstawie Karty obserwacji cyklu rozprowadzanej wraz z materiałami do "Domowego kursu naturalnego planowania rodziny" przez Ligę Małżeństwo Małżeństwu. Przejrzysty i prosty w obsłudze, przydatny do notowania obserwacji.

· Liga Małżeństwo Małżeństwu
Stowarzyszenie propagujące NPR a zwłaszcza metodę Kippley’ów

· www.mojarodzina.pl/npr/